W co zainwestować?

kasiula
Posty: 332
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:30 am

Re: W co zainwestować?

Post autor: kasiula »

Na pewno warto inwestować w luksusowe nieruchomości, które nie będą traciły na wartości. Zobaczcie sobie tutaj condo/pl/osada-morska/ - apartamenty pod inwestycje Kołobrzeg . Taki apartament jest nie tylko idealnym rozwiązaniem pod wynajem, ale również jest to dobre miejsce do zamieszkania. Koniecznie zastanówcie się nad takim rozwiązaniem. Jest to bowiem świetna lokata pieniędzy.

Urszula22
Posty: 131
Rejestracja: śr gru 16, 2020 5:53 pm

Re: W co zainwestować?

Post autor: Urszula22 »

To już bardzo indywidualna kwestia. Ja na pewno mogę Wam podpowiedzieć, że jeśli zależy Wam na sprawnym rozwoju Waszego biznesu, to w pierwszej kolejności powinniście postawić na takie narzędzia, które realnie powinny zdać u Was egzamin. Wiem, że w pcformat/pl/Jak-i-gdzie-zalozyc-platforme-hurtowa-B2B,a,5824 możecie liczyć na platformę sprzedażową, która powinna sprawdzić się świetnie w Waszym biznesie. Sami się o tym przekonajcie!
materiały promocyjne

Piter
Posty: 76
Rejestracja: pt kwie 10, 2020 9:27 am

Re: W co zainwestować?

Post autor: Piter »

Na pewno warto inwestować w luksusowe nieruchomości, które nie będą traciły na wartości.
Na to trzeba mieć pieniądze to raz,
a dwa nigdy nie wiadomo czy coś nie straci na wartości, życie i prawo rynku.
To trochę jak z kryptowalutami, ludzie chcą zarabiac na nich, ale nie wiadomo kiedy sięgną dna ani kiedy znow odbiją, prawo rynku. Ja sobie tu za darmo zbieram :)

wojtas
Posty: 217
Rejestracja: sob cze 13, 2020 10:07 am

Re: W co zainwestować?

Post autor: wojtas »

Może zanim zaczniecie podejmować tak ważne decyzje, to zerknijcie do bloga którym mowa o inwestowanie w fundusze Znajdziecie tu wiele ciekawych porad jak dobierać fundusze inwestycyjne i na jakie pytania powinno się sobie odpowidzić przed podjęciem takiej decyzji.

kasiula
Posty: 332
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:30 am

Re: W co zainwestować?

Post autor: kasiula »

Najlepsza inwestycja to inwestycja w siebie. Jeśli macie taką możliwość, to zdecydujcie się na wszelkiego rodzaju kursy i szkolenia, dzięki którym uda wam się awnasować albo znaleźć lepiej płatną pracę. Ja niedawno zdobyłam uprawnienia na wózki widłowe udt i od razu dostałam kilka nowych ofert pracy.

miruś
Posty: 227
Rejestracja: pn lis 02, 2020 10:56 am

Re: W co zainwestować?

Post autor: miruś »

Moim zdaniem najlepiej i najbezpieczniej jest zainwestować w kupno mieszkania. Mi w oko wpadła ta oferta tu cn-kaczmarek/pl/ To biuro nieruchomości ma dużą ofertę mieszkań na sprzedaż na terenie powiatu pszczyńskiego, cieszyńskiego, bielskiego, rybnickiego oraz Jastrzębia-Zdroju. Myślę o kupnie nowego, większego mieszkania, a stare odnowię i wynajmę.

kasiunia
Posty: 433
Rejestracja: czw sty 30, 2020 9:21 pm

Re: W co zainwestować?

Post autor: kasiunia »

Wiele osób stoi na stanowisku ,że handel to najlepszy biznes. Mój przyjaciel rozpoczął jednak przygodę z tematem takim jak magazynowanie.By jednak magazyn był dobrze wykorzystany a kontrahenci otrzymywali terminowo swoje zamówienia musiał skorzystać z pomocy firmy logistycznej - Logit, która także jak się okazało świadczy usługę obsługi celnej - logit/com/pl/obsluga-celna-logit/ . Kompleksowość działania to kluczowa sprawa.

sandra
Posty: 61
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:25 pm

Re: W co zainwestować?

Post autor: sandra »

Pomimo pandemii postanowiłam rozpocząć własną działalność gospodarczą. Poszukiwałam lokalu do wynajęcia w Bydgoszczy. Zajrzałam więc do Internetu i znalazłam polecane przez dużo osób biuro nieruchomości artcentrum/com/pl . Po wypełnieniu ankiety szybko był telefon zwrotny. Mają bardzo profesjonalne podejście do klienta.

siska33
Posty: 775
Rejestracja: śr mar 10, 2021 3:54 pm

Re: W co zainwestować?

Post autor: siska33 »

Ja postanowiłam zainwestować w moją firmę i była to dobra decyzja. Ale polecam wam się dobrze zastanowić jaką formę prawną spółki otworzycie. W tym lubiehrubie/pl/wiadomosci/ryzyko-a-forma-prawna-spolki-gdzie-odpowiadamy-swoim-wlasnym-majatkiem/ artykule piszą więcej o tym, przeczytajcie bo to jednak ważna sprawa jest.

sandra
Posty: 61
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:25 pm

Re: W co zainwestować?

Post autor: sandra »

Zawsze jak co roku potrzebujemy dużej ilości pracowników sezonowych. Staraliśmy się kiedyś sami organizować pracowników. Ale od jakiegoś czasu podejmujemy współpracę z Profit Group. Jesteśmy bardzo zadowoleni z współpracy. Organizacja osób do pracy jest bardzo szybka tak samo jak reakcja na pisma i telefony.

ODPOWIEDZ