Pomoc drogowa Chrzanów

barba
Posty: 33
Rejestracja: śr lut 12, 2020 11:50 pm

Pomoc drogowa Chrzanów

Post autor: barba »

Kto może polecić dobra pomoc drogowa w okolicach Chrzanowa? Może nie koniecznie od "łapiduchów" czyhających przy drodze a rzetelnych i znających się na robocie ludzi z dobrym sprzętem.

Golisz22
Posty: 71
Rejestracja: czw lut 13, 2020 9:57 am

Re: Pomoc drogowa Chrzanów

Post autor: Golisz22 »

Miałem kontakt kiedyś na Pomorzu z takimi przypadkowymi pomocnikami. Nie tylko nie mieli porządnej lawety, ale też zawieźli mnie do podrzędnego warsztatu. O skutkach i kosztach nie wspomnę. Od tamtej pory wiem, że zanim wezwę pomoc robię wywiad po okolicy. Co do okolic Chrzanowa, to moje dobre doświadczenia dotyczą ludzi z holmot/pl/pomoc-drogowa-chrzanow-holowanie-laweta/ Mają porządny sprzęt, są komunikatywni i potrafią pomóc w drobnych naprawach bez holowania do warsztatu.

lola89
Posty: 159
Rejestracja: wt gru 15, 2020 1:51 pm

Re: Pomoc drogowa Chrzanów

Post autor: lola89 »

"W tym całym stresie to człowiek, jak tutaj ma myśleć gdzie dzwonić itd. Mając jednak namiar na stronę pomocdrogowa.info/pomoc-drogowa-krakow szybko i sprawnie znajdziecie fachową pomoc drogową i to niezależnie od sytuacji."

jagoda
Posty: 210
Rejestracja: pn wrz 28, 2020 12:02 pm

Re: Pomoc drogowa Chrzanów

Post autor: jagoda »

Ja ostatnio w moim aucie spaliłam sprzęgło. Tym sposobem nie dojechałam na warsztat. Na szczęście pomogła mi tania pomoc drogowa Warszawa 24h holowanie aut: wawa-hol/pl/ . Polecam Wam ich usługi gdyby coś złego stało się z Waszym samochodem. Na pewno będziecie zadowoleni.

lola89
Posty: 159
Rejestracja: wt gru 15, 2020 1:51 pm

Re: Pomoc drogowa Chrzanów

Post autor: lola89 »

A czy orientujecie się - gdzie szukać pomocy drogowej w swoim rejonie lub tam gdzie akurat doszło do kolizji? Jakby co macie tutaj musicfm.org/jak-znalezc-pomoc-drogowa-w-zielonej-gorze/ bardzo przydatny poradnik, gdzie dowiecie się sporo informacji w tym zakresie. To na pewno pomoże wam w poszukiwaniu kogoś fachowego.

ODPOWIEDZ