prowadzenie magazynu

Vinci
Posty: 294
Rejestracja: pt sty 31, 2020 11:58 am

prowadzenie magazynu

Post autor: Vinci »

Przy prowadzeniu magazynów potrzebne Ci też będa europalety. Szukałam niedawno coś takiego dla moich znajomych i udało mi sie tutaj saspalety/pl/ znaleźć bardzo dobrze europalety na pewno Ci się przydadzą.

pamira
Posty: 204
Rejestracja: pt maja 01, 2020 5:34 pm

Re: prowadzenie magazynu

Post autor: pamira »

Powiem tak - gdyby to było proste, każdy mógłby po prostu kupić co trzeba i już. Jednak ja wiem, że wcale tak prosto nie jest, dlatego raczej polecam systemy magazynowe . Dzięki nim możecie łatwo urządzić cały magazyn i sprawić, że wszystkie konieczne zadania zostaną szybko i sprawnie wykonane. Sprawdźcie je koniecznie.

yoai
Posty: 217
Rejestracja: śr wrz 23, 2020 4:24 pm

Re: prowadzenie magazynu

Post autor: yoai »

Jeśli już o magazynie mowa to nie można zapomnieć o regałach które są jedną z najważniejszych rzeczy na magazynie. Moja firma zamówiła wszystkie na stronie e-regaly/pl/ i musze pochwalić bo jeszcze tak solidnych regałów nie widziałam. A pracuje na magazynie kilkadziesiąt lat wiec się na tym znam

Vinci
Posty: 294
Rejestracja: pt sty 31, 2020 11:58 am

Re: prowadzenie magazynu

Post autor: Vinci »

Musisz też pomyśleć o tym, że jak masz własny biznes to musisz też mieć do tego opowiedni sprzęt. Wiem, że potrzebnych jest wiele rzeczy, wiec tutaj napad/pl/ , na pewno znajdziesz wszystko co potrzebujesz.

wojtas
Posty: 217
Rejestracja: sob cze 13, 2020 10:07 am

Re: prowadzenie magazynu

Post autor: wojtas »

Warto tez nawiązać współpracę z tą firmą tu niszczeniedokumentow.eu/ Zajmuje sie ona zutylizowaniem dokumentacji papierowej jak i nośników danych. Działaja kompleksowo - odbieraja dokumenty, niszczą i przygotowują dokumentację.

rumiany
Posty: 149
Rejestracja: ndz mar 07, 2021 4:14 pm

Re: prowadzenie magazynu

Post autor: rumiany »

Prowadzenie magazynu to wcale nie łatwe zadanie. trzeba też pamiętać o prawidłowym prowadzeniu dokumentacji. Wiecie co to jest JPK? Zobaczcie tu jpk-insight/pl/co-to-jest-jpk-co-trzeba-wiedziec-o-jednolitym-pliku-kontrolnym/ W tym artykule zawarto najważniejsze infrmacje. Dowiecie się kogo dotyczy JPK. Jak go złożyć i gdzie wysłać.

kasiunia
Posty: 433
Rejestracja: czw sty 30, 2020 9:21 pm

Re: prowadzenie magazynu

Post autor: kasiunia »

Prowadzenie magazyny , zresztą jak wiele innych biznesów funkcjonuje dzięki klientom. Czyniliśmy bardzo duże wysiłki by zdobyć klientów. Teraz naszym zadaniem jest ich utrzymać, zachowywać więc trzeba z nimi relacje .Zresztą na jednym z blogów o tematyce biznesowej - commplace/pl/marketing-relacji-utrzymywanie-wiezi-z-klientem/ znalazłam ciekawy artykuł. Taniej jest utrzymać klienta niż pozyskać całkiem nowego.

alicja
Posty: 230
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:44 pm

Re: prowadzenie magazynu

Post autor: alicja »

Moim zdaniem inwentaryzację w firmie najlepiej zlecić tutaj ben-sol/pl/ Ben Sol ma ogromne doświadczenie w tej kwestii i cieszy się zaufaniem klientów. Sama mam zamiar skorzystać z ich usług.

koleś
Posty: 175
Rejestracja: śr lis 18, 2020 3:17 pm

Re: prowadzenie magazynu

Post autor: koleś »

Okej, a ja mam do Was małe pytanie. Czy warto sprawdzać takie opcje jak na przykład regały magazynowe, antresola magazynowa - Amrack ? Właśnie znalazłam ich w sieci i zastanawiam się, co tak naprawdę mogą mi zaoferować, bo widzicie, nie znam się na tym kompletnie. Sporo osób może mi coś tam poradzić, ale czy to ma sens? Tego jeszcze do końca nie wiem.

Vinci
Posty: 294
Rejestracja: pt sty 31, 2020 11:58 am

Re: prowadzenie magazynu

Post autor: Vinci »

Moim zdaniem trzeba też zadbać o zastrzeżenie własnego znaku towarowego, bo możesz się dorobić a ktoś nagle zabierze Twój znak towarowy. Widziałam, ze tutaj znakitowarowe/com/pl/ można coś takiego załatwić dosyć szybko i nie ma zbyt wiele formalności.

ODPOWIEDZ