Jaki laptop wybrać?

fiona
Posty: 87
Rejestracja: wt lip 21, 2020 2:08 pm

Jaki laptop wybrać?

Post autor: fiona »

Cześć co sądzicie o Macbookach? Zastanawiam się nad zakupem magazyn.ceneo/pl/artykuly/macbook-air-2020-specyfikacja . Zajmuję się marketingiem ale hobbystycznie również obróbką graficzną i fotografią. Wydaje mi się, że macbook sprosta moim wymaganiom i programom graficznym.

Bianca
Posty: 20
Rejestracja: śr maja 20, 2020 11:37 am

Re: Jaki laptop wybrać?

Post autor: Bianca »

Z pewnością się przyda do nauki zdalnej.

miruś
Posty: 227
Rejestracja: pn lis 02, 2020 10:56 am

Re: Jaki laptop wybrać?

Post autor: miruś »

ja szukając laptopa trafiłem na taka ofertę tu itnes/pl/laptopy-lenovo-thinkbook-15-g2-are/laptop-lenovo-thinkbook-15-g2-are-20vgcc1tupb-ryzen-3-4300u-15-6-fhd-ips-ram-8gb-ssd-256gb-szary-windows-10-pro-2-lata-dtd.html laptop znanej i cenionej marki Lenovo. Ta marka uchodzi za bezaweryjną. A w dodatku ten laptop ma gwarancję na dwa lata i cena jest przyzwoita.

wojtas
Posty: 217
Rejestracja: sob cze 13, 2020 10:07 am

Re: Jaki laptop wybrać?

Post autor: wojtas »

Jak nie wicie na jaki laptop się zdecydować, to zobaczcie informacje w blogu tu thinkbooki/pl/funkcjonalnosci-laptopow-z-serii-lenovo-thinkbook-14-g2-itl/ Mnie akurat inteeresuje marka lenovo. Ale w tym blogu znajdziecie informacje o innych markach laptopów, komputerów. Mam nadzieję że dzięki temu podjęcie decyzji będzie prostsze.

koleś
Posty: 175
Rejestracja: śr lis 18, 2020 3:17 pm

Re: Jaki laptop wybrać?

Post autor: koleś »

Właściwie to ja nie mam z tym takiego problemu, jak wy. Sprawdzam coś takiego jak laptop używany tanio i mam nadzieję, że będziesz mógł zdecydować się na to odpowiednio. Ja sama mam problem z tym, czy tamtym, ale jednak nie chcę przepłacać. Na początek coś takiego na pewno się nada.

Vinci
Posty: 294
Rejestracja: pt sty 31, 2020 11:58 am

Re: Jaki laptop wybrać?

Post autor: Vinci »

Wybór laptopów jest teraz bardzo duży. Możesz też pomyśleć o zakupie zaptopa z drugiej ręki. Koszty są wtedy znacznie niższe a dostajesz dobrej jakości sprzęt. Widziałam, że tu blogdlamezczyzn/pl/post/laptopy-poleasingowe-zalety-kupowania-laptopow-z-drugiej-reki/ opisali fajnie zalety kupowania laptopa z drugiej ręki

pamira
Posty: 204
Rejestracja: pt maja 01, 2020 5:34 pm

Re: Jaki laptop wybrać?

Post autor: pamira »

W zasadzie nie ma na to jednej zasady, ale można nawet zaoszczędzić, dla firmy na przykład. Sposobem na to będą opisane tutaj doradcafinansowy-trojmiasto/pl/oszczednosci-w-firmie/ laptopy poleasingowe. Moim zdaniem możliwości, jakie dają, są naprawdę ciekawe, a tną koszty i to naprawdę solidnie.

siska33
Posty: 775
Rejestracja: śr mar 10, 2021 3:54 pm

Re: Jaki laptop wybrać?

Post autor: siska33 »

Powinniście zerknąć sobie na stronę optymalizacja-strony/pl/czyszczenie-maca-czy-warto-probowac-samemu/ , jeśli chcecie sprawdzić, jak czyścić MacBooka. Uważam, że lepiej, aby wszystkim zajmowali się profesjonaliści, aby nie uszkodzić niechcący urządzenia.

andromeda
Posty: 701
Rejestracja: wt lis 24, 2020 12:02 pm

Re: Jaki laptop wybrać?

Post autor: andromeda »

Nie wiem jak podpowiedzieć bo w zasadzie każdy ma inne potrzeby i to do nich trzeba sobie dopasować sprzęt, najlepiej zapytać w mediaku w m1 jakiegoś doradcy klienta

Kachna
Posty: 60
Rejestracja: ndz lut 09, 2020 11:46 pm

Re: Jaki laptop wybrać?

Post autor: Kachna »

Za każdym razem przy wymianie sprzętu na nowy przechodzę przez podobne problemy. Najpierw próbuje naprawić, zwykle z częściowym sukcesem aż w końcu mam dość i misze rozpoznać co nowego może mi być najbardziej potrzebne. Pomagają mi w tym ludzie z ELKOMP https://elkomp.com.pl ostatnio kazało się, że nawet mają bardzo dobre laptopy po leasingowe z dużej korporacji, gdzie zawsze pracownicy mają komputery z najwyższej półki. Mam dobry sprzęt, przygotowany do mojego użytkowania przez Elkomp.

ODPOWIEDZ