Garaż - budowa czy kupno?

Sajko
Posty: 11
Rejestracja: śr paź 14, 2020 8:31 pm

Garaż - budowa czy kupno?

Post autor: Sajko »

Czy ktoś z Was ma blaszany garaż? Jeteście zadowoleni? Interesuje nas coś takiego: swiatgarazy/com/garaze-blaszane ... e-premium/. I jakie macie opinie? Garaż potrzebny nam jest na rowery, kosiarkę trochę narzędzi i auto...

kiki99
Posty: 117
Rejestracja: czw sty 30, 2020 6:02 pm

Re: Garaż - budowa czy kupno?

Post autor: kiki99 »

Po co kupować gotowy garaż jak można to zrobić samemu na wcześniej przygotowanych materiałach. Wystarczą odpowiednio przycięte blachy i profile oraz zestaw narzędzi do montażu. Blachy i profile dotną w tej firmie ciecielaser/pl/ciecie-laserowe-blach/ a dodatkowo zabezpieczą antykorozyjnie. Ich park maszynowy poradzi sobie bez trudu z takimi zadaniami.

rumiany
Posty: 149
Rejestracja: ndz mar 07, 2021 4:14 pm

Re: Garaż - budowa czy kupno?

Post autor: rumiany »

Jak już będziesz miał gotowy garaż to pomyśl o takim rozwiązaniu - zobacz tu https://www.e-regaly.pl/pol_m_Regaly-metalowe-1719.html Są tu regały metalowe, ocynkowane zabezpieczone przed rdzą. Do każdego regału dołączone stopki, które chronią podlogę przed zarysowaniem. Można dobrać i dopasować regał do swoich potrzeb.

alicja
Posty: 183
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:44 pm

Re: Garaż - budowa czy kupno?

Post autor: alicja »

My garaż budowaliśmy. Nie podobają nam się blaszaki ani wiaty. Podczas budowy domu i garażu bardzo pomogła nam ta strona https://www.mgprojekt.com.pl/blog/budowa-domu/ Znalazłam tam wiele ciekawych i przydatnych wskazówek. Garaż mamy połączony z domem.

miruś
Posty: 209
Rejestracja: pn lis 02, 2020 10:56 am

Re: Garaż - budowa czy kupno?

Post autor: miruś »

Zdecydowanie budowa garażu i dobra brama którą bedzie można sterować bez wysiadania z auta. Bardzo ciekawa ofertę znalazłem tu https://twojabrama.pl/ W zakładce bramy garażowe znajduja się propozycje różnych rozwiązań, które można wykorzystać w bramie garażowej. Warto sprawdzić te propozycje.

kasiula
Posty: 217
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:30 am

Re: Garaż - budowa czy kupno?

Post autor: kasiula »

My zarówno bramy garażowe jak i drzwi zamawialiśmy u https://www.novoferm.pl/ i jesteśmy bardzo zadowoleni. Firma świadczy swoje usługi z zakresu montażu, polecam serdecznie! Muszę przyznać, że oferują usługi najwyżej jakości.

fifika
Posty: 89
Rejestracja: wt sty 28, 2020 1:54 pm

Re: Garaż - budowa czy kupno?

Post autor: fifika »

Garaż garażowi nie równy :) niektórzy stawiają na tradycyjne rozwiązanie ale są też osoby, które zamawiają takie specjalne namioty, które także dobrze spełniają tą funkcję. Jeśli chodzi o firmę, która świadczy takie usługi to warto wspomnieć o https://inamiot.pl. U nich każdy zamawiany produkt jest dobierany pod kątem potrzeb klienta. Na plus terminowa realizacja zamówień, rozsądne ceny i fakt, ze samodzielny montaż jest bardzo prosty.

ODPOWIEDZ