Sprowadzanie auta

siska33
Posty: 775
Rejestracja: śr mar 10, 2021 3:54 pm

Re: Sprowadzanie auta

Post autor: siska33 »

Co do auta to ja wam powiem że sprowadzane opłaca się czasem mieć bo można je dostać w dobrej cenie. A tutaj beesafe/pl/najtansze-oc/ wam polecam ubezpieczenia bo mają najlepsze jakie udało mi się dla mojego auta znaleźć.

natka
Posty: 258
Rejestracja: śr lip 22, 2020 11:27 am

Re: Sprowadzanie auta

Post autor: natka »

Ostatnio padło mi auto i wzywałam pomoc drogową. Była to pomoc drogowa i holowanie 24h Słupsk i okolice: pomocdrogowa.slupsk/pl/ . Polecam Wam usługi tej firmy, ja byłam bardzo zadowolona. Przede wszystkim bardzo szybko przyjechali na miejsce zdarzenia.

kasiunia
Posty: 433
Rejestracja: czw sty 30, 2020 9:21 pm

Re: Sprowadzanie auta

Post autor: kasiunia »

W kwestii obsług i źródło pochodzenia samochodu nie ma większego znaczenia. Każde auto trzeba poddawać okresowym przeglądom oraz wymieniać w nich materiały oraz części eksploatacyjne. Ważną sprawą dla samochodów jest także ich okresowe mycie i czyszczenie dedykowanymi środkami takimi jak ten - carstyle/pl/produkt/adbl-wheel-warrior-5l-kwasowy-produkt-do-czyszczenia-felg-1961/ , którym czyścimy felgi samochodowe. Z łatwością rozpuszcza brud, rdzę, osady po twardej wodzie. Doskonale sprawdza się przy okresowym myciu i domywaniu felg.

kasiula
Posty: 332
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:30 am

Re: Sprowadzanie auta

Post autor: kasiula »

Też planuję sprowadzić samochód. Póki co korzystam z wypożyczalnia samochodów Katowice Mają konkurecyjne ceny, a im dluższy wynajem - tym lepsza cena. Także wszystko w pelni mi odpowiada.

jagoda
Posty: 210
Rejestracja: pn wrz 28, 2020 12:02 pm

Re: Sprowadzanie auta

Post autor: jagoda »

Jeśli myślicie o aucie nowym z salonu to może zdecydujecie się na auto marki Hyundai? Na stronie nordauto.hyundai/pl/ znajdziecie wyszukiwarkę takich używanych aut. Polecam się zainteresować.

natka
Posty: 258
Rejestracja: śr lip 22, 2020 11:27 am

Re: Sprowadzanie auta

Post autor: natka »

Sprowadzenie auta zza granicy to nic trudnego. Tym bardziej jeśli wybierzesz samochód z Unii Europejskiej. Poczytaj sobie na przykład o takiej kwestii jak sprowadzanie auta na zamówienie: auto-inspekcje/pl/sprowadzanie-aut-na-zamowienie/ . Myślę, że będzie to dobry wybór.

natka
Posty: 258
Rejestracja: śr lip 22, 2020 11:27 am

Re: Sprowadzanie auta

Post autor: natka »

Ja mogę polecić pomoc drogową z Poznania. Ostatnio korzystałam z ich usług bo auto mi padło w centrum i nie chciało odpalić. Była to pomoc drogowa, auto holowanie w Poznaniu Maciej Prosiński: http://www.pomocdrogowapoznan.pl/ . Polecam w sytuacjach kryzysowych.

andromeda
Posty: 701
Rejestracja: wt lis 24, 2020 12:02 pm

Re: Sprowadzanie auta

Post autor: andromeda »

Brałam pod uwagę sprowadzenie ale chyba to nie dla mnie, na razie będę wynajmowała samochód. Wiem że są fakty i mity dotyczące wynajmu samochodów ale ja sobie to wszystko na spokojnie przekalkulowałam i na tą chwilę najbardziej wynajem mi się opłaca

kasiula
Posty: 332
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:30 am

Re: Sprowadzanie auta

Post autor: kasiula »

Stoję właśnie przed wyborem oraz zakupem nowych opon do mojego samochodu. Muszą to być opony 235 45 r18 Dajcie znać, czy macie coś konkrtengo do polecenia.

ODPOWIEDZ