Naprawy powypadkowe

Awatar użytkownika
lawennnd
Posty: 253
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:39 pm

Naprawy powypadkowe

Post autor: lawennnd »

Kupiłem ostatnio w niskiej cenie auto powypadkowe - poprzedni właściciel stwierdził, że nie chce mu się "bawić" w naprawy. Po oględzinach doszedłem do wniosku, że naprawa jest opłacalna, dlatego spisaliśmy umowę. Od razu po zakupie, oddałem auto do lakierni samochodowej https://autolakiernik.pl/, która na terenie Katowic od wielu lat zajmuje się kompleksową naprawą samochodów powypadkowych. Muszę przyznać, że po szkodzie nie został nawet ślad, a auto prezentuje się znakomicie. Mogę je teraz odsprzedać z wyjątkowo dużym zyskiem, dlatego jestem bardzo zadowolony!
Człowiek owładnięty nową ideą jest wariatem, dopóki idea ta nie odniesie sukcesu.

siska33
Posty: 775
Rejestracja: śr mar 10, 2021 3:54 pm

Re: Naprawy powypadkowe

Post autor: siska33 »

Jak macie dobre ubezpieczenie to naprawa powypadkowa będzie pokryta w całości. A takie ubezpieczenie dostaniecie tutaj beesafe/pl/kalkulator-oc-ac/ więc polecam jak coś bo składki mają naprawdę niskie. JUż długo mam u nich polisę i zadowolona jestem.

koleś
Posty: 175
Rejestracja: śr lis 18, 2020 3:17 pm

Re: Naprawy powypadkowe

Post autor: koleś »

Część rzeczy można robić samemu, bo czemu nie. Jest wielu samouków, sama znam kogoś z otoczenia mojego męża. Dlatego wydaje mi się, że to dobry pomysł, ale pamiętajcie zawsze o zabezpieczeniach. Pomocny może się okazać ogólnie ktoś, kto się zna i podpowie, ale też i taka e-lakiernik.net/3m maska. Trzeba chronić swoją twarz.

suddenly
Posty: 34
Rejestracja: wt gru 07, 2021 12:51 pm

Re: Naprawy powypadkowe

Post autor: suddenly »

Warto wspomnieć, że jeżeli oprócz OC mamy też autocasco możemy za naprawę po wypadku dostać całkowity zwrot kosztów. Na stronie zarobko/pl/uszkodzony-silnik-a-odszkodowanie-z-ac/ jest to precyzyjnie opisane. Akurat miałam raz wypadek i koszty naprawy były naprawdę spore - z AC dostałam pieniądze na pokrycie szkód.

miruś
Posty: 227
Rejestracja: pn lis 02, 2020 10:56 am

Re: Naprawy powypadkowe

Post autor: miruś »

Jeśli posiadacie auto to może zainteresuje was ta oferta tu autoskup.krakow/pl/ Ta firma zajmuje się wyceną i skupem min aut ktore nie posiadają ubezpieczenia OC czy aktualnego badania technicznego. Co ważne skupują też auta całe, powypadkowe, jak i uszkodzone.

invencja
Posty: 193
Rejestracja: pt lut 21, 2020 11:20 am

Re: Naprawy powypadkowe

Post autor: invencja »

No niestety, nie zawsze auto nadaje się do naprawy. Jeśli tak jest z waszym samochodem to zastanówcie się nad jego zezłomowaniem. Uszkodzone auta przyjmuje skup aut Oświęcim autokasacja24/com/skup-aut-oswiecim/ . Tam sprzedacie samochód w każdym stanie. Wycenę otrzymacie bardzo szybko, a po podjęciu decyzji o sprzedaży obsługa przyjeżdża po auto i płaci gotówką.

livia
Posty: 190
Rejestracja: sob kwie 18, 2020 11:51 pm

Re: Naprawy powypadkowe

Post autor: livia »

Pewnie, że nie jest to problem, aby samodzielnie zająć się naprawą samochodu. Mój mąż ostatnio pokupował sobie takie produkty , jak szpachla uniwersalna i inne podobne rzeczy naprawcze i będzie teraz samodzielnie pracować nad swoim autkiem. Z tego co wiem na stronie e-lakiernik.net - są dostępne tego typu rzeczy.

alicja
Posty: 230
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:44 pm

Re: Naprawy powypadkowe

Post autor: alicja »

W jaki sposób dbacie o swoje samochody? Ja dzisiaj trafiłam na ceramizer/pl/sklep/ceramizer-pro-zestaw-1-10-cs/ i zastanawiam się nad zamówieniem tego preparatu. Chciałabym żeby moje auto służyło mi jak najdłużej.

jagoda
Posty: 210
Rejestracja: pn wrz 28, 2020 12:02 pm

Re: Naprawy powypadkowe

Post autor: jagoda »

Mogę Wam polecić też takie rozwiązanie jak warsztat blacharsko-lakierniczy Koszalin Piotr Wacholc: https://autowacholc.pl/ . Korzystałam i byłam bardzo zadowolona. Warto rzucić okiem jeśli szukacie dobrego fachowca.

andromeda
Posty: 701
Rejestracja: wt lis 24, 2020 12:02 pm

Re: Naprawy powypadkowe

Post autor: andromeda »

Dobrze wiedzieć o takich rzeczach. Sama ostatnio się zastanawiałam jakie procedury są jeśli zdarzy się wypadek samochodu z wypożyczalni . Nawet czytałam że nie ma się co tym stresować bo w razie czego zostanie mi podstawione drugie auto a koszty naprawy pokrywa ubezpieczenie

ODPOWIEDZ