Wolny czas

invencja
Posty: 193
Rejestracja: pt lut 21, 2020 11:20 am

Re: Wolny czas

Post autor: invencja »

Jeśli macie trochę wolnego czasu i chcielibyście pozwiedzać z dziećmi ciekawe miejsca to polecam wycieczkę do Zatorlandu. Z Krakowa podróż trwa około godziny. To ogromny park rozrywki podzielony na trzy parki tematyczne: Park Ruchomych Dinozaurów, Park Mitologii i Park Owadów. W każdym z parków przygotowana jest ścieżka edukacyjna, na której dzieci i dorośli mogą dowiedzieć się ciekawostek o dinozaurach oraz owadach, a także poznać postacie mitologiczne. Na miejscu znajduje się też wiele atrakcji takich jak lunapark, Miasteczko Ruchu Drogowego, czy warsztaty paleontologiczne. Do dyspozycji dzieci jest także ogromy plac zabaw. Gwarantuje Wam, że wyjazd do Zatorlandu będzie niesamowitym przeżyciem.

andromeda
Posty: 701
Rejestracja: wt lis 24, 2020 12:02 pm

Re: Wolny czas

Post autor: andromeda »

Jak macie wolny czas w sobotę to warto się wybrać do m1 bo będzie tam Kino Letnie, seans rozpocznie się po zachodzie słońca, a od 11:00 do 14:00 Radio Zet poprowadzi swoją Listę Przebojów , także będzie się tam wiele działo

kasiunia
Posty: 433
Rejestracja: czw sty 30, 2020 9:21 pm

Re: Wolny czas

Post autor: kasiunia »

Jak spędzacie wolny czas ? Lubię aktywnie go spędzać, dlatego wraz z mężem dość często idziemy pojeździć na rowerze. Wśród naszych znajomych zapanowała ostatnio moda na konie a dokładniej na jeździectwo. Oczywiście muszą się zaopatrzyć w specjalny strój jeździecki oraz kaski do jazdy konnej .Wiadomo , w końcu bezpieczeństwo jest najważniejsze.

livia
Posty: 190
Rejestracja: sob kwie 18, 2020 11:51 pm

Re: Wolny czas

Post autor: livia »

"O tak, jazda konna jest naprawdę ekscytująca i facynująca. Ja co prawda dopiero zaczynam przygodę w tym kierunku, ale i tak już czują pełną radość. Właśnie nawet znalazłam teraz ciekawy artykuł odnośnie takich aspektów, jak odznaka jeżdżę konno- jak ją zdobyć? Tutajdressage/pl/odznaka-jezdze-konno-jak-sie-przygotowac/ możecie się też z nim zapoznać."

kiki99
Posty: 320
Rejestracja: czw sty 30, 2020 6:02 pm

Re: Wolny czas

Post autor: kiki99 »

Jeśli chodzi o wolny czas to zazwyczaj spędzam go w domku letniskowym ale ostatnio zaczęłam się interesować tematem ubezpieczeń. Chcę się ubezpieczyć bo pogoda jest coraz bardziej nieprzewidywalna i obawiam się intensywnych burz. Dzięki tej witrynie superpolisa/pl/partner/link4/ zrobię to bez wychodzenia z domu i w atrakcyjnej cenie.

ODPOWIEDZ