Restauracja

mirabela
Posty: 76
Rejestracja: ndz paź 25, 2020 7:42 pm

Re: Restauracja

Post autor: mirabela »

Niezbyt często chodzę do jakichkolwiek restauracji. Jedynie czasem wstępuję do takich, które serwują domowe jedzenie. Ogólnie najlepsze moim zdaniem są swojskie przetwory. Wiecie, że wędliny, które produkują Karol zakłady mięsne, są dosłownie jak z kuchni mojej mamy? Po prostu wyśmienite.

andromeda
Posty: 701
Rejestracja: wt lis 24, 2020 12:02 pm

Re: Restauracja

Post autor: andromeda »

Bardzo lubię restauracje w m1, bardzo często tam jadam także dlatego że jest smacznie i ceny są niewygórowane, fajnie że można iść na obiad w trakcie zakupów i spędzić w tym centrum cały dzień

siska33
Posty: 775
Rejestracja: śr mar 10, 2021 3:54 pm

Re: Restauracja

Post autor: siska33 »

Jaką polecacie?
___
przysmaki treningowe dla psa

kiki99
Posty: 320
Rejestracja: czw sty 30, 2020 6:02 pm

Re: Restauracja

Post autor: kiki99 »

Chcesz dobrze zjeść to musisz się wybrać do tej restauracji https://strakija.pl/blog/muszyna-atrakc ... i-zwiedzic w Muszynie. Nie dość że posmakujesz kuchni łemkowskiej to jeszcze możesz miło spędzić czas w okolicy. Na pewno wrócisz tam nie raz w przyszłości.

pixel
Posty: 136
Rejestracja: śr lis 18, 2020 3:13 pm

Re: Restauracja

Post autor: pixel »

Ciekawi mnie, jak widzicie niektóre rozwiązania i opcje pod kątem na przykład organizacji. Już mówię, o co chodzi. Szkolenie mamy do zrobienia i wstępnie chodzi mi o coś takiego jak lokal , w którym będzie można dodatkowo fajnie zjeść. Możecie coś w Wawie wskazać? Sama znalazłam ten https://mlodygrochow.pl/wynajem-sali-na ... awa-praga/ lokal.

Bonia
Posty: 673
Rejestracja: pn lis 16, 2020 5:28 pm

Re: Restauracja

Post autor: Bonia »

Polecam także szkolenia umowy cywilnoprawne. Każdy się może tego bać na początku, ale to nie jest trudna rzecz i po prostym szkoleniu nie będziecie już wydawać pieniędzy na prawników i
konstruowanie umów cywilnoprawnych

livia
Posty: 190
Rejestracja: sob kwie 18, 2020 11:51 pm

Re: Restauracja

Post autor: livia »

A czy kojarzycie przykładowo w Białymstoku restaurację Atmosfera? Tam możecie też zjeść smaczne posiłki o wyrazistym, niebanalnym smaku. U nich nawet dostępna jest kuchnia indyjska , jakbyście chcieli zjeść coś orientalnego.

ODPOWIEDZ