Restauracja

fiona
Posty: 87
Rejestracja: wt lip 21, 2020 2:08 pm

Restauracja

Post autor: fiona »

Cześć czy znacie restaurację u Wieniawy? Tata ma niebawem okrągłe 50 urodziny i chcielibyśmy urządzić mu małe przyjęcie w restauracji w Warszawie. Zastanawiamy się nad tym wyborem bo zależy nam na tradycyjnej polskiej kuchni a z tego co wiem to tam jest najlepsza.

szturm
Posty: 66
Rejestracja: czw lip 30, 2020 2:26 pm

Re: Restauracja

Post autor: szturm »

Nie powiem bo ja sama bardzo często jadam w restauracjach gdyż moja praca tak właśnie wygląda. Dlatego też skoro mam jechać do Warszawy to szukam tak jakiegoś fajnego miejsca w którym to można smacznie sobie zjeść. I tak też między innymi dowiedziałam się o Restauracji Akademia w której to serwują dania kuchni regionalnej z nutką nowoczesności. Także według mnie jest to bardzo dobra restauracja.

kargul
Posty: 106
Rejestracja: sob lut 01, 2020 2:23 pm

Re: Restauracja

Post autor: kargul »

Hello. Jak już mowa o restauracjach to moim zdaniem większość sukcesu zależy od tego jakiego dostawcę mięsa i wędlin mamy. Bo świeżość i jakość mięsa ma bardzo duże znaczenie. Dlatego też jak tylko dowiedziałam się, że Karol – Zakłady Mięsne to jest najlepszy zakład zajmujący się dostarczaniem mięs i wędlin to właśnie z nimi podpisaliśmy umowę. poza tym jakość mięsa i ceny mają bardzo dobrą więc szkoda z takiej okazji nie skorzystać.

andromeda
Posty: 701
Rejestracja: wt lis 24, 2020 12:02 pm

Re: Restauracja

Post autor: andromeda »

Mam ulubioną restauracje uw m1 i tam zwykle chodzę coś przekąsić i to nie tylko przy okazji zakupów

pamira
Posty: 204
Rejestracja: pt maja 01, 2020 5:34 pm

Re: Restauracja

Post autor: pamira »

W sumie ja to rozważam ślub humanistyczny z moim obcojęzycznym narzeczonym. Na razie to są tylko takie wstępne plany, ale kto wie, co będzie później. Na pewno będziemy się starali, by nasz związek został zalegalizowany. Kochamy się, a życie na kocią łapę nie jest dla mnie. Na pewno to rozumiecie, prawda?

Awatar użytkownika
Laienu87
Posty: 519
Rejestracja: wt sie 13, 2019 4:09 am

Re: Restauracja

Post autor: Laienu87 »

A czy takie napiwki bezgotówkowo są według dobrą inwestycją? Ja właśnie szukam czegoś sprawdzonego do wdrożenia w swojej restauracji.
(...)przyszło mu na myśl, że tego, co się kocha, nie powinno się przedstawiać, że to powinno zostać zupełnym sekretem.

natka
Posty: 258
Rejestracja: śr lip 22, 2020 11:27 am

Re: Restauracja

Post autor: natka »

A gdy bywam w Lublinie to bardzo chętnie odwiedzam miejsce takie jak restauracja Lublin: kuchniaotwarta/com/ . Można tam znaleźć duży wybór różnych dań - nie tylko mięsnych. Każdy z pewnością znajdzie coś pysznego dla siebie.

pamira
Posty: 204
Rejestracja: pt maja 01, 2020 5:34 pm

Re: Restauracja

Post autor: pamira »

Ja tam zamiast drogich i ekskluzywnych restauracji wole mcdonald’s. Wiem, że skład mięsa nie należy do najzdrowszych, ale jestem weganką, i zazwyczaj zamawiam sałatkę, bądź burgera wege. Szybko, a przynajmniej tanio, tym bardziej dla studentów. W restauracji jakoś się nie czuje.

koleś
Posty: 175
Rejestracja: śr lis 18, 2020 3:17 pm

Re: Restauracja

Post autor: koleś »

Nie wiem, jak to jest, ale ja uważam, że dobrym lokalem restauracja Rzeszowskie Słoiki. Jednak tak naprawdę sporo o tym myślę i wydaje mi się, że naprawdę fajnie jest się tam wybrać. Jeśli nie, to zamówimy u nich jedzenie na dowóz rzeszów . Nie ma znaczenia, co gdzie, ale ważne z kim. I kropka.

siska33
Posty: 776
Rejestracja: śr mar 10, 2021 3:54 pm

Re: Restauracja

Post autor: siska33 »

Co do restauracji to ja wam tutaj notodo/pl/industrialne-i-loftowe-wyposazenie-kawiarni-restauracji-i-pubow polecam do niej meble, mają industrialne, takie jakie teraz są modne wśród restauratorów. Zobaczcie na ich ofertę, meble te są ręcznie robione, wysoka jakość.

ODPOWIEDZ