Nocleg w Poznaniu

Awatar użytkownika
Ramai58
Posty: 94
Rejestracja: wt sie 20, 2019 4:09 am

Nocleg w Poznaniu

Post autor: Ramai58 »

Hej! Chciałbym wyjechać do Poznania na weekend. Szukam jakiegoś sprawdzonego i porządnego noclegu w tym mieście. Możecie coś polecić konkretnego? Jak na razie w internecie trafiłem na poznań noclegi . Mają oni dość szeroką ofertę. Warto skorzystać z ich usług?
Jeśli miłość ma być miłością niezapomnianą, od pierwszej chwili muszą się ku niej zlatywać przypadki jak ptaki na ramiona świętego Franciszka z Asyżu.

Kobietaewka77
Posty: 26
Rejestracja: czw paź 29, 2020 2:18 pm

Re: Nocleg w Poznaniu

Post autor: Kobietaewka77 »

Jeżeli chodzi o województwo wielkopolskie, to mogę polecić Hotel Sułkowski, wnętrza hotelu są bardzo pięknie urządzone, a obsługa jest bardzo miła. Będąc tam poczujecie się, jak w domu.

yoai
Posty: 217
Rejestracja: śr wrz 23, 2020 4:24 pm

Re: Nocleg w Poznaniu

Post autor: yoai »

Skoro jesteśmy przy temacie to z mojej strony polecę tę stronkę stayget/com/ - jest to wyszukiwarka noclegów. Z jej pomocą z pewnością dużo łatwiej będzie znaleźć wymarzony hotel. Jest także możliwość rezerwacji online - polecam

szturm
Posty: 66
Rejestracja: czw lip 30, 2020 2:26 pm

Re: Nocleg w Poznaniu

Post autor: szturm »

Cześć. Jeśli chodzi o noclegi to wszędzie można znaleźć bardzo dobry hotel. Ale jak to w każdym hotelu bywa są ekipy sprzątające. I ja także myślałam o założeniu tego typu firmy sprzątającej w hotelach. I tak też między innymi znalazłam takie zestawy hotelowe cleantec/com/pl/zestawy-hotelowe-chromowane-c-55_78.html które z pewnością wiele nam mogą ułatwić jeśli chodzi o sprzątanie.

alicja
Posty: 230
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:44 pm

Re: Nocleg w Poznaniu

Post autor: alicja »

Przez pandemię wiele hoteli upadło lub jest na skraju bankructwa. Dlatego ja staram się na bieżąco śledzić artykuły takie jak ten mamopracuj/pl/rynek-pracy-w-branzy-horeca-zmienia-sie Bardzo interesują mnie zmiany na ryku Horeca Jestem ciekawa co będzie dalej.

ODPOWIEDZ