Wakacje z dzieckiem nad morzem

Awatar użytkownika
Ramai58
Posty: 94
Rejestracja: wt sie 20, 2019 4:09 am

Wakacje z dzieckiem nad morzem

Post autor: Ramai58 »

Hejka! Poszukuję jakiegoś ciekawego miejsca na wyjazd na wakacje z dzieckiem nad morzem. Wiecie coś na ten temat i możecie coś polecić? Sporo dobrego w internecie czytałem o tym http://lazurowabryza.pl/wakacje-nad-morzem-z-dzieckiem/ . Myślicie, że warto się na nich zdecydować?
Jeśli miłość ma być miłością niezapomnianą, od pierwszej chwili muszą się ku niej zlatywać przypadki jak ptaki na ramiona świętego Franciszka z Asyżu.

jagoda
Posty: 210
Rejestracja: pn wrz 28, 2020 12:02 pm

Re: Wakacje z dzieckiem nad morzem

Post autor: jagoda »

Ja polecam Afrykę. Tam też jest morze - ale o wiele cieplejsze :) Mam nadzieję, że za rok będziemy mogli już podróżować swobodnie. Póki co zachęcam do lektury bloga maskiafrykanskie/pl/ .

kasiula
Posty: 332
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:30 am

Re: Wakacje z dzieckiem nad morzem

Post autor: kasiula »

Zamierzacie jechać samochodem? Jeśli tak, to zwróćcie uwagę na ofertę: Wypożyczalnia boxów :) Sama korzystam z oferty tej firmy i szczerze polecam, chociażby ze względu na niskie ceny. Jak wiecie, przy dzieciach nigdy za dużo wolnego miejsca na spakowanie się.

natka
Posty: 258
Rejestracja: śr lip 22, 2020 11:27 am

Re: Wakacje z dzieckiem nad morzem

Post autor: natka »

Nie tylko nad morzem może być pięknie. Ciekawą opcją na wakacje jest także czarter jachtu Jeziorak Iława Tempesta Jachty: tempesta-jachty/pl/ . Polecam zapoznać się bliżej z tą możliwością.

livia
Posty: 190
Rejestracja: sob kwie 18, 2020 11:51 pm

Re: Wakacje z dzieckiem nad morzem

Post autor: livia »

A może dla odmiany warto odwiedzić góry? Przykładowo w Białce Tatrzańskiej znajdziesz coś lepszego o tej porze jak morze - świetny park wodny Termy Bania termabania/pl/ . Tam możecie spędzić naprawdę miło i atrakcyjnie czas.

Awatar użytkownika
grzesiek1611
Posty: 5
Rejestracja: wt gru 15, 2020 12:27 pm

Re: Wakacje z dzieckiem nad morzem

Post autor: grzesiek1611 »

Bardzo ciekawe i piękne miejsca! Może sam spróbuję gdzieś wyjechać w te wakacje.
„Mówienie tak bardzo przeszkadza w myśleniu.”

Awatar użytkownika
Laienu87
Posty: 519
Rejestracja: wt sie 13, 2019 4:09 am

Re: Wakacje z dzieckiem nad morzem

Post autor: Laienu87 »

A co w walizką dla dziecka? Dalibyście radę mi coś polecić w tym zakresie tematycznym? Ja się w tym momencie zastanawiam np. nad https://lorenbag.pl/walizki-dla-dzieci Co o tym sądzicie?
(...)przyszło mu na myśl, że tego, co się kocha, nie powinno się przedstawiać, że to powinno zostać zupełnym sekretem.

yoai
Posty: 217
Rejestracja: śr wrz 23, 2020 4:24 pm

Re: Wakacje z dzieckiem nad morzem

Post autor: yoai »

A masz już zarezerwowane miejsce na pobyt? Jeśli nie to serdecznie polecam skorzystać z tego serwisu stayget/com/ , bo tutaj masz zebrane oferty w jednym miejscu, więc dużo łatwiej jest ogarnąć temat noclegu. Rezerwacji także online można dokonać

tamara
Posty: 160
Rejestracja: wt sty 28, 2020 1:03 am

Re: Wakacje z dzieckiem

Post autor: tamara »

Niekoniecznie trzeba jechać nad morze. Można bowiem w tym roku pomyśleć o spędzeniu wolnego czasu na Mazurach. Tutaj hotelstbruno/pl/dla-relaksu/dla-dzieci jest ciekawa opcja. Hotel oferuje bowiem wiele różnych atrakcji dla dzieci. Myślę, że warto wybierać miejsca przyjazne rodziną, bo wtedy każdy będzie mógł odpocząć.

lola89
Posty: 159
Rejestracja: wt gru 15, 2020 1:51 pm

Re: Wakacje z dzieckiem nad morzem

Post autor: lola89 »

Oj, mnie w szczególności przydałyby się teraz wakacje spa nad morzem . Tak zrelaksować się w jakimś atrakcyjnym miejscu z różnymi udogodnieniami, a potem wybrać się na spacer po plaży wśród szumu fal. Coś wspaniałego...

ODPOWIEDZ