Wyjazd za granicę z dzieckiem

Mona
Posty: 107
Rejestracja: pn wrz 28, 2020 7:37 pm

Wyjazd za granicę z dzieckiem

Post autor: Mona »

Cześć, za kilka tygodni wyjeżdżam z dzieckiem za granicę. Wypożyczam też auto, ale nie wiem, jak mam załatwić fotelik. Chcę zapewnić córce bezpieczeństwo, znalazłam pasy Smart Kid Belt. Podobno łatwo się je instaluje, dodatkowym plusem jest to, że jest niewielki i zajmuje mało miejsca w walizce. Co sądzicie o takich pasach?

ulka70
Posty: 109
Rejestracja: czw cze 04, 2020 7:59 pm

Re: Wyjazd za granicę z dzieckiem

Post autor: ulka70 »

Bezpieczeństwo podczas podróży jest najważniejsze. Znalazłam sporo informacji o Smart Kid Belt i widziałam, że łatwo się je instaluje. Podczas podróży taksówką czy cudzym autem na pewno poprawi bezpieczeństwo malucha. Oczywiście pasy mają homologację, więc uważam, że mogą być zamiennikiem dla fotelika. Więcej informacji jest na ich stronie smartkidbelt/com/pl/.

olga83
Posty: 116
Rejestracja: ndz cze 07, 2020 6:37 pm

Re: Wyjazd za granicę z dzieckiem

Post autor: olga83 »

Uważam, że warto w każdy sposób poprawić bezpieczeństwo najbliższych. Jeśli podróżujemy często z dziećmi, to Smart Kid Belt będzie dobrym rozwiązaniem. Pasy są poręczne, zajmują niewiele miejsca w walizce, przeszły też przez testy bezpieczeństwa, więc warto w nie zainwestować. Ich montaż nie jest skomplikowany.

Urszula22
Posty: 131
Rejestracja: śr gru 16, 2020 5:53 pm

Re: Wyjazd za granicę z dzieckiem

Post autor: Urszula22 »

Pytanie tylko, czy na pewno warto tak bardzo ryzykować w tym roku? Jak dla mnie, jednak zdecydowanie rozsądniejsze, byłoby zatrzymanie się w jakimś ciekawym miejscu w Polsce. Mamy przecież wiele miejsc, w których możecie zrelaksować się równie dobrze, jak zagranicą. Na pewno pod uwagę powinniście wziąć nasze Mielno. Wiem, że jest tam ośrodek herbalsglamping.eu/ w którym znajdziecie wyjątkowe domki blisko morza. Jeśli nigdy tam nie byliście, to najwyższy czas to zmienić. Myślę, że to dla Was spora szansa na lepsze poznanie własnego kraju :)
materiały promocyjne

ulka70
Posty: 109
Rejestracja: czw cze 04, 2020 7:59 pm

Re: Wyjazd za granicę z dzieckiem

Post autor: ulka70 »

Moim zdaniem fotelik to podstawa. Kup jakiś poręczny model i z niego korzystaj. Wybór jest ogromny - popatrz tu na przykład tulisie/pl/foteliki-samochodowe-dla-dzieci-niemowlat . Takie fotelik przyda się także po wakacjach. A w Tulisie ceny są dobre więc bez problemu znajdziesz coś dla siebie. Sklep przekazuje też 1% z każdych zakupów dla dzieci potrzebujących więc kupując u nich wspierasz tę akcję.

kasiunia
Posty: 433
Rejestracja: czw sty 30, 2020 9:21 pm

Re: Wyjazd za granicę z dzieckiem

Post autor: kasiunia »

Myślę ,że kierunki wakacyjne macie już wybrane. Czy do wyjazdu jesteście już dobrze przygotowani ? Sprzęt pływający mamy jeszcze z poprzednich wakacji ale nowy strój kąpielowy musiałam już sobie kupić. Spójrzcie na ten - triumfomania/pl/stroje-kapielowe/solid-splashes-2-0-wp .Znany mi sklep triumfomania.pl stanął na wysokości zadania.

kasiula
Posty: 332
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:30 am

Re: Wyjazd za granicę z dzieckiem

Post autor: kasiula »

Tak jak już wyżej wspomiano - fotelik w podróży to podstawa. Jeśli o mnie chodzi, to korzystałam z informacji zawartych w tym rankingu: ostrapromocja/pl/ranking-foteliki-samochodowe-9-18/ i udało mi się kupić super model fotelika.

kasiunia
Posty: 433
Rejestracja: czw sty 30, 2020 9:21 pm

Re: Wyjazd za granicę z dzieckiem

Post autor: kasiunia »

Od wielu już lat podróżujemy z dziećmi nad cieplejsze morza, do Chorwacji, Grecji czy Włoch . Najczęściej podróżujemy samolotem ale zdarza się też ,że i samochodem wybieramy się w dość długa podróż. Kiedy dzieci były bardzo małe pieluchomajtki dla dzieckabyły stałym punktem rzeczy do zabrania w tak długą podróż. Dlaczego? - po prostu są bardzo wygodne.

siska33
Posty: 775
Rejestracja: śr mar 10, 2021 3:54 pm

Re: Wyjazd za granicę z dzieckiem

Post autor: siska33 »

Planując taki wyjazd warto się odpowiednio wyposażyć w chociażby odpowiedni wózek. Ja polecam Cavoe Ideo, jest wyjątkowo lekki i zgrabny, ale zostaje przy tym komfortowy. Ma amortyzowane koła, dużo miejsca dla dziecka, obracane siedzisko.

andromeda
Posty: 701
Rejestracja: wt lis 24, 2020 12:02 pm

Re: Wyjazd za granicę z dzieckiem

Post autor: andromeda »

Myślę że warto też wynająć sprawne i komfortowe auto https://www.tuwroclaw.com/wiadomosci,wy ... 58161.html na taki wyjazd. Zwykle rodzice z dziećmi wynajmują takie większe 7 osobowe vany żeby wszyscy się zmieścili razem z bagażami i wózkiem

ODPOWIEDZ