Czym dojeżdzacie do pracy?

kiki99
Posty: 320
Rejestracja: czw sty 30, 2020 6:02 pm

Czym dojeżdzacie do pracy?

Post autor: kiki99 »

Jeździcie do pracy samochodem czy komunikacją miejską? u mnie z tramwajami jest ciężko a o aucie mogę pomarzyć i szukam alternatywnych rozwiązań. Wpadłam niedawno na portal portal.bikeworld/pl/artykul/porady/przeglad_rynku/17711/elektryczny_rower_trekkingowy_jaki_wybrac gdzie znalazłam kilka ciekawych opisów na temat rowerów elektrycznych, myslę że opisywane trekngi z doładowaniem to coś czego szukam.

Kleopatra88
Posty: 41
Rejestracja: sob lut 01, 2020 5:11 pm

Re: Czym dojeżdzacie do pracy?

Post autor: Kleopatra88 »

Na ten moment jeździmy do pracy kilkoma autobusami, co nie jest zbyt wygodne. Nie stać nas za bardzo na samochód, więc pomyśleliśmy o tym, żeby wynająć samochód - fleetcorp/pl/modlin/ Nie trzeba wtedy brać kredytu czy pożyczki, a płacić za te dni, kiedy z samochodu korzystamy. Myślę, że to mogłoby nas na jakiś czas wyratować z tej niewygodnej sytuacji.

Awatar użytkownika
Juniorr21
Posty: 5
Rejestracja: czw lut 20, 2020 10:35 pm

Re: Czym dojeżdzacie do pracy?

Post autor: Juniorr21 »

Jeżeli chodzi o samochody to warto zadbać o odpowiednie lakierowanie auta. Do tego polecam tą stronkę auto-lakiernik/pl/ . Profesjonalna obsługa i porządne podejście do lakierowania pozwoli wam na nowo cieszyć się waszym autem. Sam korzystałem pół roku temu z ich usług i byłem zachwycony. Zdecydowanie polecam!
O zamożności decydują obyczaje, a nie bogactwa.

Karen
Posty: 11
Rejestracja: ndz mar 22, 2020 10:04 am

Re: Czym dojeżdzacie do pracy?

Post autor: Karen »

A czy ktoś z Was pracuje może za granicą? Jak się tam dostajecie? Własnym samochodem, czy może środkami transportu? Ja widziałam ostatnio sporo atrakcyjnych ofert takiej zagranicznej pracy na stronie internetowej polandworkforce/com/praca-za-granica/ i sama się nad takim wyjazdem zastanawiam. Jak sądzicie, warto?

Tati17
Posty: 10
Rejestracja: śr kwie 22, 2020 11:14 am

Re: Czym dojeżdzacie do pracy?

Post autor: Tati17 »

Jeśli chciałbyś się dowiedzieć na niniejszy temat więcej to radzę spojrzeć sobie na blog - serwis-mechaniczny/com/pl . Osobiście uważam, że tutaj odszukasz najbardziej interesujące rzeczy odnośnie tego problemu. Według mnie centrum solidnej wiedzy.

Awatar użytkownika
tys66
Posty: 4
Rejestracja: wt maja 05, 2020 7:21 pm

Re: Czym dojeżdzacie do pracy?

Post autor: tys66 »

Dzisiaj z tego korzystałem. To jest naprawdę dobre!
Nigdy nie ufaj niczemu i nikomu, jeśli nie wiesz, gdzie jest jego mózg.

Edi88
Posty: 7
Rejestracja: czw maja 14, 2020 2:10 pm

Re: Czym dojeżdzacie do pracy?

Post autor: Edi88 »

Jeśli interesuje Cię właśnie ów temat to pamiętaj, że znam miejsce, gdzie możesz odczytać o wiele więcej bardzo wartościowych informacji na ów temat. Polecam w wolnej chwili ponieważ faktycznie warto według mojej oceny - ekoseat/pl .

livia
Posty: 190
Rejestracja: sob kwie 18, 2020 11:51 pm

Re: Czym dojeżdzacie do pracy?

Post autor: livia »

Ekonomicznie i ekologicznie, byłoby postawienie na jazdę rowerem. Dlatego warto sobie przejrzeć stronę wygodnyrower/pl i przemyśleć sobie - jaki rower byłby dla nas najlepszy. A wybór tutaj jest naprawdę ogromny. Także, każdy znajdzie coś idealnego dla siebie.

szturm
Posty: 66
Rejestracja: czw lip 30, 2020 2:26 pm

Re: Czym dojeżdzacie do pracy?

Post autor: szturm »

Jak miałam blisko do pracy to oczywiście albo na pieszo albo rowerem. Lecz teraz zmieniłam pracę i muszę dostać się na drugi koniec miasta. A że mam prawko to w końcu kupię sobie jakieś porządne autko. I tak widziałam fajne nieduże samochody w salonie Germaz ford we Wrocławiu. A że fordy od zawsze mi się podobały to wiadomo, że takie autko właśnie sobie kupię.

Awatar użytkownika
Melisa499
Posty: 5
Rejestracja: śr sie 26, 2020 4:36 am

Re: Czym dojeżdzacie do pracy?

Post autor: Melisa499 »

Kompletnie nic o tym nie słyszałem. Niestety Ci nie pomogę.
Kochać kogoś, to przede wszystkim pozwalać mu na to, żeby był, jaki jest.

ODPOWIEDZ