Czym dojeżdzacie do pracy?

Awatar użytkownika
Wildchild
Posty: 5
Rejestracja: wt wrz 01, 2020 5:20 pm

Re: Czym dojeżdzacie do pracy?

Post autor: Wildchild »

Aktualnie dojeżdżam do pracy po prostu autobusem. Tanio i całkiem przyjemnie.
Mogę być bardzo wściekły na to, czego nie mam, albo bardzo wdzięczny za to, co mam.

Bara66
Posty: 8
Rejestracja: pt wrz 11, 2020 5:21 pm

Re: Czym dojeżdzacie do pracy?

Post autor: Bara66 »

Ostatnio szukałam informacji na ten wątek w necie i natknęłam się na stronę - ekoseat/pl , na której odszukałam to co chciałam znaleźć. Bardzo dużo interesujących informacji można wynieść z tej strony. Gorąco rekomenduję.

olga83
Posty: 116
Rejestracja: ndz cze 07, 2020 6:37 pm

Re: Czym dojeżdzacie do pracy?

Post autor: olga83 »

Ja zazwyczaj dojeżdżałam do pracy swoim starym autem, ale on ciągle się psuł. Dlatego w końcu, gdy po raz kolejny jakaś część padła, postanowiłam je zezłomować. Tak jest zdecydowanie lepiej i łatwiej. Nareszcie nie wydaję pieniędzy na bezsensowne naprawy. Jeśli szukacie firmy, która demontuje samochody, to polecam ich mamauto/pl/auto-zlom-grudziadz/.

Arti
Posty: 14
Rejestracja: ndz paź 18, 2020 7:47 pm

Re: Czym dojeżdzacie do pracy?

Post autor: Arti »

W dzisiejszych czasach trzeba mieć dostęp do samochodu bo to jedyne sensowne rozwiązanie. Nie wyobrażam sobie transportu publicznego, jeszcze w czasach jakie aktualnie mamy. Szukanie czegoś na rynku wtórnym może czasami się opłacać jednak to raczej wyjątki od reguły. Zazwyczaj zrobimy sobie jeszcze więcej inwestycji takim zakupem, a samochód będzie skarbonką bez dna. Zawsze też można skorzystać z możliwości najmu długoterminowego - renaultfinansowanie/pl/finansowanie/najem-dlugoterminowy jeśli nie mamy potrzebnych funduszy.

jagoda
Posty: 210
Rejestracja: pn wrz 28, 2020 12:02 pm

Re: Czym dojeżdzacie do pracy?

Post autor: jagoda »

Ja dojeżdżam samochodem :) I bardzo zależy mi na jego bezpieczeństwie. Dlatego uważam, że zakup etui do kluczyka keyless jest bardzo ważną kwestią: e-keyless/pl/jak-dziala-etui-na-kluczyk-do-auta-z-systemem-keyless-sprawdz-mozliwosci-zabezpieczenia . Każdy chce mieć zabezpieczone auto.

pamira
Posty: 204
Rejestracja: pt maja 01, 2020 5:34 pm

Re: Czym dojeżdzacie do pracy?

Post autor: pamira »

Starym rzęchem. Nie można tego inaczej nazwać, ale prawda jest taka, że mój samochód jest po prostu na wykończeniu. Mąż mi radzi, żebyśmy w ogóle kupili kolejny tani model na dojazdy do pracy, ale ja marzę o takim autoplac/pl/oferta/skoda/octavia/Jx9o . Dla mnie to jest coś wyjątkowego i cudownego. Bez komplikacji żadnych.

Domis3223
Posty: 44
Rejestracja: śr paź 21, 2020 3:10 pm

Re: Czym dojeżdzacie do pracy?

Post autor: Domis3223 »

Aktualnie pracuje w domu, ale od pewnego czasu moje auto stało się bardzo awaryjne i mam ochotę wymienić na cos nowego. Nawet już mam wybrany swój model, pol-car.seat-auto/pl/modele/ateca bardzo fajne autko, podoba mi się jego linia, w ogóle wszystko w nim mi się podoba. Może ktoś z was je posiada i wie, jak ono się sprawdza w czasie jazdy.

natka
Posty: 258
Rejestracja: śr lip 22, 2020 11:27 am

Re: Czym dojeżdzacie do pracy?

Post autor: natka »

Ja dojeżdżam samochodem. Niedługo czas na zmianę opon i chyba zdecyduję się na takie rozwiązanie jak tania wymiana opon Euro Wulkanizacja Kraków: euro-wulkan/pl/ . Znajoma poleciła mi właśnie to miejsce.

kasiula
Posty: 332
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:30 am

Re: Czym dojeżdzacie do pracy?

Post autor: kasiula »

Samochodem :) Do pracy mam około 60km, więc żaden inny środek transportu nie wchodzi w grę. Niestety zdarza się, że zostaję bez swojego samochodu, ale wtedy mam namiar na wynajem samochodów Poznań Powiem wam, że korzystam z ich usług tak średnio raz w miesiącu i jeszcze nie było sytuacji, abym się zawiodła :)

Awatar użytkownika
alezja
Posty: 5
Rejestracja: czw lis 26, 2020 2:55 am

Re: Czym dojeżdzacie do pracy?

Post autor: alezja »

Obecnie dojeżdżam do pracy samochodem. Szybko i wygodnie!
"Ludzie budują za dużo murów, a za mało mostów."

ODPOWIEDZ