Czym dojeżdzacie do pracy?

jagoda
Posty: 210
Rejestracja: pn wrz 28, 2020 12:02 pm

Re: Czym dojeżdzacie do pracy?

Post autor: jagoda »

Jak już kupować to tylko auto z salonu. Jestem ciekawa, co sądzicie o samochodach marki Volvo. Ostatnio czytałam trochę o tych autach na stronie nordauto-bialystok.volvocars-partner/pl/kampanie/selekt/ . Jestem ciekawa, co Wy o nich sądzicie.

natka
Posty: 258
Rejestracja: śr lip 22, 2020 11:27 am

Re: Czym dojeżdzacie do pracy?

Post autor: natka »

Jeśli jeździsz rowerem to myślę, że przydadzą Ci się też różne akcesoria rowerowe. Na stronie sklepu online eRowery znajdziesz bardzo duży wybór takich akcesoriów. Są to między innymi profesjonalne kurtki rowerowe: erowery/pl/m/90005/odziez-kurtki-rowerowe .

jagoda
Posty: 210
Rejestracja: pn wrz 28, 2020 12:02 pm

Re: Czym dojeżdzacie do pracy?

Post autor: jagoda »

Jeśli zepsuje Ci się auto i nie będziesz mógł ruszyć to koniecznie zadzwoń po lawetę. Mi ostatnio pomogła pomoc drogowa i holowanie 24h Słupsk i okolice: pomocdrogowa.slupsk/pl/ . Zachęcam do zapoznania się z ich ofertą.

lola89
Posty: 159
Rejestracja: wt gru 15, 2020 1:51 pm

Re: Czym dojeżdzacie do pracy?

Post autor: lola89 »

Ja mam lekką i elastyczną pracę - także mogę dojeżdżać samochodem, mogę dojeżdżać tramwajem, albo czymś innym. Wszystko zależy od potrzeb oraz możliwości. A działam jako masażysta, a dodatkowo dorabiam sobie jako konsultantka:). Jakbyście potrzebowali kontakt avon - to dajcie znać.

livia
Posty: 190
Rejestracja: sob kwie 18, 2020 11:51 pm

Re: Czym dojeżdzacie do pracy?

Post autor: livia »

Ja w sumie patrzyłam jak dotąd na wygodę, dlatego jeździłam rowerem. Ale teraz postanowiłam coś zrobić bardziej dla zdrowia i chce tutaj rowerzysta/pl/rowery-miejskie kupić rower miejski i nim dojeżdżać do pracy. Będzie to nawet oszczędna opcja.

kasiula
Posty: 332
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:30 am

Re: Czym dojeżdzacie do pracy?

Post autor: kasiula »

Zazwyczaj to samochodem. Co prawda swój woz byłam zmuszona sprzedać, ale to nie powód aby nie dojeżdzać do pracy szybko i komfortowo. Korzystam z wypożyczalnia samochodów Katowice Oferują bardzo dobre warunki - sami to sprawdźcie.

natka
Posty: 258
Rejestracja: śr lip 22, 2020 11:27 am

Re: Czym dojeżdzacie do pracy?

Post autor: natka »

Rower to super rozwiązanie dla każdego miłośnika ruchu. Jeśli nie masz jeszcze swojego roweru to rzuć okiem na rower crossowy: dobrerowery/pl/kross-evado-1-0-2018 . Jestem pewna, że taki wybór będzie bardzo dobrym rozwiązaniem.

siska33
Posty: 776
Rejestracja: śr mar 10, 2021 3:54 pm

Re: Czym dojeżdzacie do pracy?

Post autor: siska33 »

Chcąc zdecydować się na zakup samochodu, należy mieć na uwadze, że każdy egzemplarz (wcześniej bądź później) może ulec awarii. Jeśli usterce ulegnie skrzynia biegów, jej naprawy można dokonać w punkcie, o którym wspomniano w tym artykule: auto-blog/pl/gdzie-profesjonalnie-naprawic-skrzynie-biegow-w-warszawie/

lola89
Posty: 159
Rejestracja: wt gru 15, 2020 1:51 pm

Re: Czym dojeżdzacie do pracy?

Post autor: lola89 »

Dotychczas patrzyłam bardziej na wygodę, dlatego jeździłam autem do pracy... Ale teraz doszłam do wniosku, że tutaj sklepzrowerami/pl/372-Rowery-skladane kupię dla siebie rower składany, ponieważ jest on praktyczny, dobrze wykonany. A dwa - ruch to zdrowie...

andromeda
Posty: 701
Rejestracja: wt lis 24, 2020 12:02 pm

Re: Czym dojeżdzacie do pracy?

Post autor: andromeda »

Do pracy zwykle jeżdżę komunikacją miejską bo w tak dużym i zakorkowanym mieście nie ma większego sensu utrzymywanie własnego auta i ponoszenie tych wszystkich kosztów amortyzacji. Jak będę potrzebowała samochodu to Wypożyczalnia samochodów Kraków ma na tyle dobrą ofertę że z niej skorzystam

ODPOWIEDZ