Szkolenia

koleś
Posty: 175
Rejestracja: śr lis 18, 2020 3:17 pm

Re: Szkolenia

Post autor: koleś »

Ja to nie wymyśliłam niczego lukratywnego, po prostu interesuje mnie kurs sekretarka . Nie jest to mega trudna praca, ale trzeba między innymi rozwinąć dobrze kalendarz tego, komu asystujemy. Musimy umawiać spotkania, przekładać i tak dalej.. To wymaga dobrych umiejętności interpersonalnych, a to nie takie łatwe. Muszę się tego nauczyć.

siska33
Posty: 775
Rejestracja: śr mar 10, 2021 3:54 pm

Re: Szkolenia

Post autor: siska33 »

Szkolenia tak naprawdę w każdym biznesie to bardzo ważna i istotna kwestia, dlatego gdybyście byli zainteresowani szkolenia dedykowanymi dla nauczycieli i całej oświaty, to myślę, że dobrą propozycją będzie oferta ecrklex/pl/ . Tam dostępnych jest mnóstwo różnych szkoleń. Dotyczą pracy, edukacji, jak i wszystkich praw, regulacji i innych kwestii papierkowych związanych z pracą w edukacji. Koniecznie korzystajcie sobie z takich propozycji i myślę, że na pewno uda się właściwie wykonywać swoją pracę.

Bonia
Posty: 673
Rejestracja: pn lis 16, 2020 5:28 pm

Re: Szkolenia

Post autor: Bonia »

Szkolenia HR prowadzone przez specjalistów Human Skills to szeroki pakiet nowoczesnych kursów, które budują i doskonalą praktyczne umiejętności pracowników działów HR i kadr w biznesie i administracji publicznej. humanskills/pl/ Polecam!

yoai
Posty: 217
Rejestracja: śr wrz 23, 2020 4:24 pm

Re: Szkolenia

Post autor: yoai »

Mi się wydaje że trener motywacyjny to by się każdemu przydał. Jeśli ktoś zyska wiarę w siebie to moze góry przenosić!

kasiunia
Posty: 433
Rejestracja: czw sty 30, 2020 9:21 pm

Re: Szkolenia

Post autor: kasiunia »

Szkolenia jakie są teraz dostępne są na naprawdę wysokim poziomie. W każdej szanującej się firmie są działy zajmujące się pracownikami , najogólniej rzecz ujmując tzw. kadry. Właśnie takie szkolenia dla hr są niezwykle ważne aby wiedzieć jak postępować z ludźmi i co najważniejsze, jak pozyskiwać wartościowych pracowników z rynku.

Awatar użytkownika
Larry Sieger
Posty: 6
Rejestracja: śr gru 07, 2022 8:56 pm

Re: Szkolenia

Post autor: Larry Sieger »

Na pewno skorzystam z tych szkoleń. Dzięki!
Statek stojący w porcie jest bezpieczny, ale nie po to buduje się statki, by stały w portach.

Bonia
Posty: 673
Rejestracja: pn lis 16, 2020 5:28 pm

Re: Szkolenia

Post autor: Bonia »

JAK POZYSKAĆ DOFINANSOWANIE NA SZKOLENIA Z BAZY USŁUG FIRM SZKOLENIOWYCH? https://www.humanskills.pl/szkolenia/sz ... nansowane/
Szkolenia prowadzone przez firmę szkoleniową Human Skills są wprowadzone do ogólnopolskiej Bazy Usług Rozwojowych

ODPOWIEDZ