Kursy zawodowe

Awatar użytkownika
Fapet56
Posty: 85
Rejestracja: wt sie 13, 2019 5:09 am

Kursy zawodowe

Post autor: Fapet56 »

Siemka! Ostatnio sporo zastanawiam się nad zainwestowaniem w kurs zawodowy, jednak kompletnie nie wiem na co się zdecydować. Czy ktoś z was korzystał już z takich usług i może coś polecić? Trafiłem ostatnio jedynie na tą stronę https://www.kursy-wielun.pl/ . Myślicie, że warto w nich zainwestować?
Jeszcze nie czas zapalić światło.

stokrotka
Posty: 57
Rejestracja: czw sty 30, 2020 11:08 pm

Re: Kursy zawodowe

Post autor: stokrotka »

Jest wiele ciekawych kursów zawodowych sama zaczęłam się ostatnio zastanawiać nad paroma i nie za bardzo jeszcze wybrałam. Ale że większości w obecnych czasach są prowadzone online. Podjęłam decyzję o zakupie sobie itnes/pl/notebooki/notebooki-dell/notebooki-dell-precision/ bardzo spodobał mi się ten właśnie. Który bardzo mi się przyda do szkoleń i nie będę się mogła skoncentrować dokładnie na nich.

invencja
Posty: 193
Rejestracja: pt lut 21, 2020 11:20 am

Re: Kursy zawodowe

Post autor: invencja »

Teraz jest bardzo dużo kursów zawodowych, które można zrobić nawet online. Jeśli szukacie dobrych kursów to zerknijcie na ofertę centrum eszkolenia.eduedukacja/pl/ . Tu można zapisać się na takie szkolenia jak obsługa kasy fiskalnej, obsługa klienta czy np kurs na wózki widłowe. Na stronie znajdziecie szczegóły oferty.

kasiula
Posty: 332
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:30 am

Re: Kursy zawodowe

Post autor: kasiula »

A co ze zdobywaniem uprawnień? Znalazłam dzisiaj namiar na uprawnienia SEP sep-on-line/pl/uprawnienia-sep-gdynia i chciałam zapytać, czy ktoś z was, już korzystał z ich usług? Dajcie znać :)

yoai
Posty: 217
Rejestracja: śr wrz 23, 2020 4:24 pm

Re: Kursy zawodowe

Post autor: yoai »

Warto robić wszelkie kursy zawodowe aby podnosić swoje kwalifikacje. Zdecydowanie łatwiej będzie znaleźć wtedy dobrze płatną pracę. I jeśli chodzi o oferty pracy Łódź to polecam szukać je za pośrednictwem jobimi

natka
Posty: 258
Rejestracja: śr lip 22, 2020 11:27 am

Re: Kursy zawodowe

Post autor: natka »

Zrób sobie szkolenie związane z zainteresowaniami. Co powiesz na przykład na kursy zawodowe lublin: kursor.edu/pl/szkolenia/lublin/kursy ? Tam znajdziesz wiele propozycji jeśli chodzi o różne kursy, które poszerzą Twoje kompetencje.

siska33
Posty: 775
Rejestracja: śr mar 10, 2021 3:54 pm

Re: Kursy zawodowe

Post autor: siska33 »

Idealny kurs w tym momencie to szkolenia z zarządzania projektami , jeśli mówimy o mojej firmie. Coraz częściej brakuje nam rąk do pracy i kogoś, kto mógłby przejąć całe zarządzanie i organizować pracę, więc warto wysłać pracowników na tai kurs.

kasiula
Posty: 332
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:30 am

Re: Kursy zawodowe

Post autor: kasiula »

Skoro o kursach mowa, to ja ze swojej strony chciałabym wam polecić kurs agenta nieruchomości, w którym sama bralam udział. Na tej stronie kursynieruchomosci/pl/ znajdziecie wszystkie niezbędne informacje.

kasiunia
Posty: 433
Rejestracja: czw sty 30, 2020 9:21 pm

Re: Kursy zawodowe

Post autor: kasiunia »

Jeśli prowadzisz firmę a z dużym prawdopodobieństwem macie do czynienia z klientami , dobrze wiecie jak szkolenia są ważne dla dobrej obsługi klientów. Słyszeliście o czymś takim jak coaching pracowników ? Takie szkolenia w bardzo dużym stopniu zwiększą twoje umiejętności postępowania z klientem i wpłyną na rozwój firmy.

Bonia
Posty: 673
Rejestracja: pn lis 16, 2020 5:28 pm

Re: Kursy zawodowe

Post autor: Bonia »

Human Skills jest firmą szkoleniowo – doradczą z kilkunastoletnim doświadczeniem, a jej wiedza wspiera Twój biznes. humanskills/pl/ W ofercie znajdziesz zamknięte i otwarte szkolenia biznesowe zaprojektowane z myślą o ambicjach nowocześnie zarządzanych organizacji, a także profesjonalne kursy online z certyfikatem dla firm i osób prywatnych.

ODPOWIEDZ