Dobre kursy ?

kasiunia
Posty: 396
Rejestracja: czw sty 30, 2020 9:21 pm

Dobre kursy ?

Post autor: kasiunia »

Jak uważacie , czy szkolenia z czasu pracy się nam przydadzą czy nie? Uważam ,że nikt nie jest tak dobrze zorganizowany w pracy by nie mogło być lepiej. Dotyczy to zarówno szeregowych pracowników fizycznych jak również osób zarządzających w waszych firmach. Dobra organizacja to podstawa wszelkich dobrych zachowań biznesowych.

Kachna
Posty: 53
Rejestracja: ndz lut 09, 2020 11:46 pm

Re: Dobre kursy ?

Post autor: Kachna »

Warto kształcić się nawet gdy aktualnie nie studiujesz. Ja lubię szukać różnych informacji, często z portali akademickich takich jak Notatek.pl https://notatek.pl/charakterystyka-genomu-czlowieka

fifika
Posty: 109
Rejestracja: wt sty 28, 2020 1:54 pm

Re: Dobre kursy ?

Post autor: fifika »

Takich kursów jest wiele, to zależy od tego czym się zajmujecie na co dzień. Jeśli szukacie namiaru na sprawdzone szkolenia dla stomatologów i asystentek stomatologicznych to zdecydowanie warto zapoznać się z ofertą firmy HEROES OF DENTISTRY https://heroesofdentistry.pl/. Myślę, że warto zerknąć wiele ciekawych kursów, doświadczeni trenerzy, rozsądne ceny i dogodne terminy.

pamira
Posty: 199
Rejestracja: pt maja 01, 2020 5:34 pm

Re: Dobre kursy ?

Post autor: pamira »

Jeśli Wam powiem, że naprawdę dla mnie rozwiązania są ważne, a mianowicie własny rozwój, to co jesteście w stanie mi powiedzieć? Na pewno dla mnie odpowiedzią jest klimatyzacja szkolenie , ale jeśli już, to naprawdę warto mieć od tego odpowiednią placówkę, jak A-cademy.

ODPOWIEDZ