Jakie studia w Krakowie?

Morris
Posty: 6
Rejestracja: śr maja 20, 2020 11:34 am

Jakie studia w Krakowie?

Post autor: Morris »

Prosze o porade w tej kwestii. Przy okazji to jakie waszym zdaniem kierunki beda przyszlosciowe?

Awatar użytkownika
tys66
Posty: 4
Rejestracja: wt maja 05, 2020 7:21 pm

Re: Jakie studia w Krakowie?

Post autor: tys66 »

Dajcie znać co jeszcze wiecie na ten temat. Będę bardzo wdzięczny.
Nigdy nie ufaj niczemu i nikomu, jeśli nie wiesz, gdzie jest jego mózg.

Bianca
Posty: 20
Rejestracja: śr maja 20, 2020 11:37 am

Re: Jakie studia w Krakowie?

Post autor: Bianca »

Decydując się na studia musimy dobrze przemyśleć całą kwestię. Wielu ludzi ma trochę złe podejście ponieważ kieruje się zbyt bardzo emocjami gdy potrzeba zimnej kalkulacji. Niektóre uczelnie proponują nam jakieś egzotyczne kierunki studiów, a rynek pracy to bardzo szybko weryfikuje. Nawet w moim otoczeniu znajdzie się chociaż kilka takich osób zmuszonych do przekwalifikownia się. Wracając do sedna, w pierwszej kolejności musimy zorientować się w jakich branżach jest największe zapotrzebowanie na specjalistów. Z najczęściej wymienianych są to wszystkie kierunki związane z biznesem, zarządzaniem oraz szeroko pojętym IT. Na studia idziemy po to by mieć z zainwestowanego czasu w naukę realne korzyści więc proponuję wziąść pod uwage powyższe propozycje. Co do samych uczelni to studia w krakowie na WSE cieszą się od lat dużym zainteresowaniem. Zajrzyj na ich stronę, dowiesz się wszystkich szczegółów.

stokrotka
Posty: 57
Rejestracja: czw sty 30, 2020 11:08 pm

Re: Jakie studia w Krakowie?

Post autor: stokrotka »

Studia i ich wybór to bardzo ważny krok w życiu i by dokładnie trafić w to co się lubi a przy okazji z przyszłością. Ostatnio znajomy zaczął szykować syna na studia który wybrał sobie kierunek informatyczny, więc zakupił mu itnes/pl/notebooki/notebooki-dell/notebooki-dell-inspiron/ by miał na czym się uczyć i wiadomo nie tylko także do kontaktu z rodzicami iż będzie mieszkał w akademiku. Chłopak jest bardzo zadowolony z tego wyboru i bardzo sobie chwali, więc jeżeli wybierzesz kierunek informatyczny lub podobny na pewno przyda ci się nowy sprzęt który możesz zakupić właśnie tej stronie. Oni z niej są bardzo zadowoleni.

alicja
Posty: 230
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:44 pm

Re: Jakie studia w Krakowie?

Post autor: alicja »

Studiując warto wiedzieć wiedzieć co to transkrypcja nagrań! Mi bardzo pomogła w nauce. Możesz nagrane wykłady zmienić w plik tekstowy. Pomóc ci w tym może ta agencja marketingowa kreacjasukcesu/pl/transkrypcja-nagran/ Widziałam, ze zajmują się profesjonalną transkrypcją dzięki której nauka będzie prostsza.

Maza
Posty: 28
Rejestracja: wt lut 18, 2020 11:30 am

Re: Jakie studia w Krakowie?

Post autor: Maza »

Aktualnie chyba IT , prawo i medycyna to kierunki, po których jest spora szansa na to, że nie trzeba będzie się specjalnie martwić o zatrudnienie. Czyli przyszłościowe, jak mawiają.
Wszystkim tym, którzy rozważają w ogóle studiowanie od października, posyłam mega prezent, czyli namiary na serwis: notatek/pl/wiedza/, który oszczędzi Wam mnóstwo czasu, pracy. Wasze życie studenckie będzie o niebo łatwiejsze,
niż moje, kiedy nie było Internetu. Pewnie niektórzy znają już Notatek/pl, bo to nie jest nowy serwis.
Właśnie dzięki temu, że nie jest to nowa baza pewne jest, że jest już bardzo rozbudowana i będzie naprawdę pomocna w nauce.

invencja
Posty: 193
Rejestracja: pt lut 21, 2020 11:20 am

Re: Jakie studia w Krakowie?

Post autor: invencja »

hmm no uczelni w Krakowie jest dużo. W sumie to już chyba trochę ostatni dzwonek na wybieranie studiów. Jeśli jeszcze nie podjęliście decyzji to zerknijcie na ofertę kierunków na wszib.edu/pl/ . Tu można podjąć studia licencjackie, magisterskie oraz podyplomowe. Wybór kierunków jest naprawdę duży.

kasiunia
Posty: 433
Rejestracja: czw sty 30, 2020 9:21 pm

Re: Jakie studia w Warszawie?

Post autor: kasiunia »

Wszystko zależy od tego w jakim mieście chcecie studiować oraz jaki kierunek Was interesuje. Generalnie zauważyłam ,że bardzo popularne sa ostatnio studia finansowe .Mając takie wykształcenie można pracować na prawdę w wielu dobrych firmach jak np. banki, dobre firmy w różnych dziedzinach gospodarki czy renomowane firmy zajmujace się kontrolingiem.

Arti
Posty: 14
Rejestracja: ndz paź 18, 2020 7:47 pm

Re: Jakie studia w Krakowie?

Post autor: Arti »

Studia są niezwykle ważne.

kargul
Posty: 106
Rejestracja: sob lut 01, 2020 2:23 pm

Re: Jakie studia w Krakowie?

Post autor: kargul »

Nauka jest nam bardzo potrzebna bo dzięki niej poszerzamy swoją wiedzę i umiejętności. Dlatego też między innymi postanowiłam podchodzić do matury. Tylko, że obawiam się iż za dużo na siebie wzięłam, bo jako dodatkowy przedmiot wybrałam biologię. Teraz martwię się, że nie zdołam się sama przygotować. To też szukam jakiegoś rozwiązania i tak trafiłam na tę stronę wykladymaturalne/pl/kursy-maturalne-biologia/ dzięki której znalazłam super możliwość przygotowania się do matury z biologii

ODPOWIEDZ