Szkolenia

pamira
Posty: 193
Rejestracja: pt maja 01, 2020 5:34 pm

Re: Szkolenia

Post autor: pamira »

Nie ma jednego szkolenia, jakie możemy zrobić, bo każdy z nas ma inne predyspozycje, ale także i potrzebuje czegoś innego dla rozwoju. Dlatego śmiało mogę powiedzieć, że dla jednego będzie to szkolenie interpersonalne, albo osobowości, a dla kogoś innego model przywództwa . Nie ma na to jednej reguły. Musicie je dobrać pod siebie.

Bonia
Posty: 106
Rejestracja: pn lis 16, 2020 5:28 pm

Re: Szkolenia

Post autor: Bonia »

Świetne szkolenia dla firm można znaleźć w ofercie Human Skills. Znajdziesz tu zamknięte i otwarte szkolenia biznesowe zaprojektowane z myślą o ambicjach nowocześnie zarządzanych organizacji, a także profesjonalne kursy online z certyfikatem dla firm i osób prywatnych https://www.humanskills.pl/

lola89
Posty: 113
Rejestracja: wt gru 15, 2020 1:51 pm

Re: Szkolenia

Post autor: lola89 »

Każdy chce się z reguły rozwijać, poszerzać swoje umiejętności, a szkolenia są tu naprawdę przydatne. Tutaj https://ekutno.pl/pl/642_materialy-part ... firm-.html możecie poczytać sobie też co nieco na ten temat i gdzie naprawdę warto zapisać się na kursy?

siska33
Posty: 313
Rejestracja: śr mar 10, 2021 3:54 pm

Re: Szkolenia

Post autor: siska33 »

Interesują Cię różnego rodzaju kursy? Zawsze możesz zdecydować się na kurs skutecznej sprzedaży w internecie. Dostępny jest na stronie https://cyfrowerewolucje.pl/ i tam też na temat całego kursy znajdziecie sobie szczegółowe informacje. Kurs podzielony został na tematy i lekcje. Dzięki temu kurs można przerwać i wznowić w odpowiednim momencie, więc śmiało sobie skorzystajcie. Głównym atutem takiego kursu jest również to, że jest darmowy i dostępny dla wszystkich. Myślę, że jak najbardziej warto sprawdzić, co i jak!

jagoda
Posty: 141
Rejestracja: pn wrz 28, 2020 12:02 pm

Re: Szkolenia

Post autor: jagoda »

Zdecydowanie na każdym etapie życia powinniśmy się szkolić i rozwijać. Dlatego warto brać udział w najróżniejszych kursach i szkoleniach. Polecam poczytać na przykład o opcji takiej jak agile szkolenia: https://rosieksolutions.pl/szkolenia/ . Wielu osobom z pewnością przyda się taka wiedza.

kasiunia
Posty: 234
Rejestracja: czw sty 30, 2020 9:21 pm

Re: Szkolenia

Post autor: kasiunia »

Jak wygląda w Polsce rynek pracy w branży IT ? Myślę ,że ma się całkiem dobrze.Jest cały czas niedobór pracowników w tej branży. Co powiecie na [url=https://itwiz.pl/altkom-akademia-oraz-d ... la-kobiet/]Altkom webinarium[/url - to specjalny program szkoleniowy dla młodych kobiet , które z różnych powodów mają lub miały utrudniony start w życie zawodowe. Program skupia się przede wszystkim na podopiecznych opuszczających domy dziecka, placówki opiekuńczo-wychowawcze oraz na osobach znajdujących się w trudnej sytuacji materialnej lub osobistej. W tym roku program jest skierowany również do uchodźczyń z Ukrainy.

livia
Posty: 153
Rejestracja: sob kwie 18, 2020 11:51 pm

Re: Szkolenia

Post autor: livia »

Szkolenia są bardzo potrzebne i warto z nich korzystać, aby pogłębiać swoją wiedzę i poszerzać swoje horyzonty. Ja teraz planuję wybrać się na szkolenia z komunikacji wewnętrznej , które znalazłam na Human Skills. Tam znajdziecie wiele innych opcji - także możecie się im przyjrzeć...

lola89
Posty: 113
Rejestracja: wt gru 15, 2020 1:51 pm

Re: Szkolenia

Post autor: lola89 »

Z całą pewnością warto zerknąć sobie w poradnik https://www.tydzien.net.pl/2022/08/23/w ... -poziomie/ - tam macie wszystko o szkoleniach skierowanych do firmy, które są otwarte, jak i zamknięte. Znajdziecie tam informacje o różnych wariantach takich szkoleń i gdzie je możecie wyrobić.

natka
Posty: 180
Rejestracja: śr lip 22, 2020 11:27 am

Re: Szkolenia

Post autor: natka »

Wybór szkoleń na rynku jest całkiem spory i warto przyjrzeć się bliżej różnym możliwościom. Tu znajdziecie między innymi szkolenia z komunikacji i efektywności osobistej: https://enterpriseadvisors.pl/szkolenia ... osobistej/ . Moim zdaniem szkolenia tego typu są bardzo interesujące.

ODPOWIEDZ