Szkolenia

pamira
Posty: 183
Rejestracja: pt maja 01, 2020 5:34 pm

Re: Szkolenia

Post autor: pamira »

Nie ma jednego szkolenia, jakie możemy zrobić, bo każdy z nas ma inne predyspozycje, ale także i potrzebuje czegoś innego dla rozwoju. Dlatego śmiało mogę powiedzieć, że dla jednego będzie to szkolenie interpersonalne, albo osobowości, a dla kogoś innego model przywództwa . Nie ma na to jednej reguły. Musicie je dobrać pod siebie.

Bonia
Posty: 67
Rejestracja: pn lis 16, 2020 5:28 pm

Re: Szkolenia

Post autor: Bonia »

Świetne szkolenia dla firm można znaleźć w ofercie Human Skills. Znajdziesz tu zamknięte i otwarte szkolenia biznesowe zaprojektowane z myślą o ambicjach nowocześnie zarządzanych organizacji, a także profesjonalne kursy online z certyfikatem dla firm i osób prywatnych https://www.humanskills.pl/

lola89
Posty: 104
Rejestracja: wt gru 15, 2020 1:51 pm

Re: Szkolenia

Post autor: lola89 »

Każdy chce się z reguły rozwijać, poszerzać swoje umiejętności, a szkolenia są tu naprawdę przydatne. Tutaj https://ekutno.pl/pl/642_materialy-part ... firm-.html możecie poczytać sobie też co nieco na ten temat i gdzie naprawdę warto zapisać się na kursy?

siska33
Posty: 251
Rejestracja: śr mar 10, 2021 3:54 pm

Re: Szkolenia

Post autor: siska33 »

Interesują Cię różnego rodzaju kursy? Zawsze możesz zdecydować się na kurs skutecznej sprzedaży w internecie. Dostępny jest na stronie https://cyfrowerewolucje.pl/ i tam też na temat całego kursy znajdziecie sobie szczegółowe informacje. Kurs podzielony został na tematy i lekcje. Dzięki temu kurs można przerwać i wznowić w odpowiednim momencie, więc śmiało sobie skorzystajcie. Głównym atutem takiego kursu jest również to, że jest darmowy i dostępny dla wszystkich. Myślę, że jak najbardziej warto sprawdzić, co i jak!

jagoda
Posty: 134
Rejestracja: pn wrz 28, 2020 12:02 pm

Re: Szkolenia

Post autor: jagoda »

Zdecydowanie na każdym etapie życia powinniśmy się szkolić i rozwijać. Dlatego warto brać udział w najróżniejszych kursach i szkoleniach. Polecam poczytać na przykład o opcji takiej jak agile szkolenia: https://rosieksolutions.pl/szkolenia/ . Wielu osobom z pewnością przyda się taka wiedza.

ODPOWIEDZ