Związki mężczyzn z feministkami – czy rzeczywiście jest to stąpanie po cienkim lodzie?

Związki mężczyzn z feministkami – czy rzeczywiście jest to stąpanie po cienkim lodzie?

Feminizm stał się dosyć popularnym ostatnio tematem, a w związku z tym powstało wiele mitów i pomówień na ten temat. Jednym z nich jest fakt, że związek mężczyzny z feministką nie może mieć powodzenia. Ale czy na pewno? W tym artykule postaramy się przestawić fakty i mity, które utworzyły się na przestrzeni lat. Dowiesz się również tego jak w rzeczywistości wygląda świat feministek.

1. Feministka też człowiek

Przede wszystkim musisz wiedzieć, że feministka ma takie same potrzeby jak każda inna kobieta. Również chodzi do fryzjera, kosmetyczki i innych usług służących piękności. Dlatego nie dziw się, że feministka chce po prostu dobrze wyglądać. Atrakcyjność jest jak najbardziej dostępna dla każdego i każdy jej pragnie.

2. Poglądy

Feministka może mieć własne poglądy różniące się od generalizowanych cech feministki. Nie każda feministka jest taka sama i niektóre po prostu się z tym nie obnoszą. Dlatego jako mężczyzna – powinieneś dokładnie poznać swoją partnerkę jako feministkę. Dokładnie wypytaj ją o poglądy i dowiedz się w jaki sposób myśli.

3. Poczucie humoru

Feministki wbrew powszechnej opinii – też mają poczucie humoru. Nie każda feministka obrazi się z żartu o jej poglądach. Musisz dokładnie wyczuć swoją partnerkę jako mężczyzna, a z pewnością będzie mógł cieszyć się udanym związkiem.

4. Feministka to nie mężczyzna

Wiele osób wyobraża sobie feministki jako kobiety, które chcą zmienić się w mężczyznę. Nic bardziej mylnego! Feministka jest kobietą jak każda inna i posiada takie same potrzeby i oczekiwania. Ma jednak nieco inne spojrzenie na świat, które niekoniecznie musi się bardzo różnić od standardowych poglądów.

5. Feministki to też matki!

Może okazać się dla Ciebie to szokiem, ale feministki też zakładają rodziny i zostają matkami! Na przestrzeni lat utarł się mit iż feministki nie chcą rodzić dzieci. Oczywiście jak najbardziej jest to również mylne myślenie. Feministki jak najbardziej chcą realizować się jako kobiety i chętnie wchodzą w związek małżeński.

6. Feministki też mają swoje zainteresowania

Feministki nie rozmawiają tylko o feminizmie. Mają swoje własne zainteresowania, hobby i pasje, które starają się pielęgnować. Nie odchodzą tutaj od normalności, a wbrew pozorom dzięki swoim poglądom są w stanie jeszcze bardziej oddawać się pasjom. Nie ma tutaj dla nich żadnych ograniczeń i podejmą się każdej pasji – w zależności od chęci!

7. Mężczyźni też są ważni dla feministek!

Czego boją się mężczyźni w związku z feministką? Jak najbardziej odrzucenia. Jednak feministki są w stanie kochać tak jak zwykła, normalna kobieta. Niczym się tutaj nie różnią, a mężczyźni są dla nich równie ważni. Feminizm to powiem konkretny pogląd, który nie ingeruje bezpośrednio w relacje z partnerem.

Dodaj komentarz